הפקת יום גיבוש לעובדים

 

אין כמו להפיק מדי פעם יום גיבוש לעובדים שלכם. כבר ידוע שימים כאלה, רק תורמים להעלאת התפוקות של העובדים, משנים את האווירה הלחוצה והיומיומית שהעובדים נמצאים בה ומסבים כיף ושמחה לכולם – החל מהעובד הפשוט ביותר ועד העובד הבכיר. ביום גיבוש, כולם שווים ומאוחדים. על מנת להפיק יום גיבוש כמו שצריך, מומלץ לבצע מספר פעולות. המשיכו בקריאת המאמר שלנו ותוכלו להיעזר בטיפים שלנו לארגון יום גיבוש מושלם!

החלטה על הפעילויות שיהיו ביום הגיבוש

כדאי לערוך רשימה של מספר פעילויות שאפשר לקיים ביום הגיבוש. רעיונות לפעילויות כאלה יכולים להיות: יום כיף בצפון, סנפלינג, נהיגה ברכבי שטח, משחק פיינטבול, משחק לייזר טאג, סדנת בישול ואפייה, טיול טרקטורונים, ניווט ספורטיבי, תרומה לקהילה (צביעת בתים לניצולי שואה, ביקור בבתי חולים על מנת לעודד ולשמח את החולים ועוד). על מנת שכל העובדים יהיו מרוצים ובעיקר שאתם תדעו עד כמה שניתן מהי הפעילות שהכי מתאימה, מומלץ להציג את הפעילויות הללו ולערוך משאל בקרב העובדים. הפעילות שהכי הרבה עובדים הצביעו לה תהיה הפעילות של יום הגיבוש. לאחר שקיבלתם את התוצאות, יש להזמין מבעוד מועד את הפעילות הנבחרת.

אוכל ביום גיבוש

אי אפשר לקיים יום גיבוש בלי ארוחה טעימה לעובדים. נסו לבדוק אופציות כמו, ארוחה במסעדה שיש לה חדר פרטי והיא תוכל לארח את כל העובדים. אפשרות נוספת, היא הזמנת קייטרינג של חברה חיצונית. תוכל להזמין קייטרינג חלבי או בשרי, הכל בהתאם להעדפות של העובדים. במידה ובחרתם לקיים פעילות גיבוש של סדנת בישול, אתם לא תצטרכו לדאוג לאוכל, היות שהעובדים יהיו אמונים על הכנת האוכל ובסופו של דבר גם יאכלו אותו.

תרומתו של יום הגיבוש

כל פעילות שתבחרו לקיים, תתרום למצב רוח מרומם אצל כל עובד שלכם. בנוסף, כפי שכבר הוזכר, אחרי יום גיבוש כזה, העובדים יבואו לעבודה עם הרבה יותר אנרגיות ומרץ. בעקבות כך, גם התפוקות שלהם יעלו. מומלץ לקיים 2-3 ימי גיבוש כאלה בשנה. כך תשמרו על העובדים שלכם מרוצים ממקום העבודה. זכרו גם שלא חייב להוציא בפעם אחת את כל העובדים ליום הגיבוש, אפשר לחלק זאת על ידי ימי גיבוש מחלקתיים. כך שכל מחלקה תצא בזמן אחר ואז הארגון יהפוך להרבה פחות מורכב.

שורה תחתונה

לפני הזמנת הפעילות ליום הגיבוש, וודאו שאכן הספק או בית העסק הם מומלצים ויש להם חוות דעת חיוביות וטובות. תוכלו לבדוק את המידע דרך האינטרנט ובעיקר דרך הרשתות החברתיות. אם יש צורך, הגיעו גם פיזית למקום הפעילות וראו מקרוב כיצד הפעילות מתקיימת והאם היחס של הצוות מקצועי ושירותי. חשוב גם לבצע סקר מחירים, כך תוכלו לדעת מה מחירה המוערך של הפעילות ולהיות בטוחים שאינכם משלמים מחיר מופקע. שיהיה בהצלחה!

תפריט