חמשת הטיפים המובילים לארגון יום הולדת!

 

כידוע, יום הולדת חוגגים רק פעם אחת בשנה. המשמעות היא שבכל שנה מחדש אתם חושבים על הדרך הבטוחה ביותר שתעניק לכם מניפת זיכרונות מתוקים שיספיקו לכם לפחות עד לחגיגה בשנה הבאה. ארגון יום הולדת יכול להיות סבוך ומורכב, אך הוא גם יכול להיות פשוט עם חמשת הטיפים הבאים:

1. הגדירו מראש תקציב לחגיגה

עליכם להסתכל על חגיגת יום ההולדת שלכם כעל אירוע לכל דבר. על כן, הגדירו תקציב כולל לאירוע שתרצו לעמוד בו. ההמלצה היא לא להגדיר תקציב אסטרונומי שחורג מהיכולת הכלכלית שלכם, אלא בדיוק להפך – הגדירו תקציב שפוי שיהיה עליכם להתנהל בגבולותיו. בתקציב זה עליכם לקחת בחשבון את כל האלמנטים: החל מהמלתחה שלכם, דרך הכיבוד לאורחים, שילוב אטרקצייה, עלות עבור שכירת מקום, מזכרות וכדומה.

2. דאגו לפתרונות אירוח

לא משנה אם אתם בוחרים לחגוג יום הולדת בחיפה או בתל אביב: אם יש משהו משותף לכל החגיגות הוא הכיבוד. כמארחים וכבעלי החגיגה, לבטח תרצו לכבד את האורחים במזון נפלא שיהפוך את יום ההולדת שלכם לחגיגה קולינארית משובחת. לשמחתכם, אינכם צריכים לעבוד קשה ולהכין בעצמכם את המזון, אלא תוכלו לרכוש מבעוד מועד מגשים מתוקים ומלוחים המבוססים על חומרי גלם איכותיים ומעוצבים בטוב טעם.

3. שלחו הזמנות מספיק זמן מראש

זיכרו כי אתם לא היחידים שחוגגים יום הולדת. על מנת להימנע מאי נעימות עם המוזמנים שלכם ובכדי להבטיח שהחגיגה שלכם תשובץ ביומנים של המכרים השונים, הודיעו להם מספיק זמן מראש. כיום רבים אלו שאוהבים לחגוג את היום בו הם נולדו, כך שההמלצה הברורה היא ליידע על החגיגה כמה שיותר מוקדם על מנת לאפשר לאורחים שלכם לשריין את היום המיוחד בשבילכם.

4. קניות וארגונים? אל תחכו לרגע האחרון

ארגון החגיגה שלכם אינו ארגון שיכול להיות מבוסס על הכנות של הדקה ה-90. ככל שיתקרב יום האירוע כך תהיו יותר לחוצים ויותר נרגשים, מה שאומר שאתם עלולים לשכוח דברים חשובים שעליכם להבטיח לפני מסיבת יום ההולדת. ערכו את הקניות הנדרשות וסגרו את כל הפינות כמה שיותר מוקדם לפני האירוע ולא כמה ימים לפני.

5. העדיפו חלל פרטי שלכם על פני מתחם חיצוני

במידה רבה, חגיגה בבית הפרטי שלכם עדיפה על חגיגה בחלל חיצוני. מעבר לכך שתוכלו לחסוך כסף רב עם בחירה זו, הרי שלא תהיו מוגבלים מבחינת משך החגיגה שלכם. בעוד חגיגה במסעדות, מועדונים או מתחמי אירועים מגבילה אתכם בשעה, חגיגה בחלקת האלוהים שלכם היא חגיגה בלתי מוגבלת שתסתיים רק כאשר תרגישו כי אתם צריכים מנוחה עד השנה הבאה…

תפריט