5 טיפים לבחירת חברת קייטרינג

 

חברת קייטרינג איכותית ומתאימה עשויה להיות ההבדל הדק שבין אירוע מוצלח ונעים לבין כישלון חרוץ. אירוע מוצלח מורכב משילוב בין אוכל טעים, אווירה נעימה, מוזיקה שתורמת למצב הרוח ומספר אטרקציות שמהוות תחנות שונות במהלך הערב. כאשר כל אלה מתחברים יחדיו בצורה הרמונית ואיכותית – כולם יוצאים מורווחים. עם זאת, נושא האוכל הינו אחד המרכיבים באירוע שבהם עדיף לא לערוך ניסויים ולא לחפש דרכי קיצור. להלן מספר טיפים לבחירה נכונה ונבונה של קייטרינג איכותי.

הסתמכות על המטבח המתאים

אוכל הוא עניין של טעם, ועל מנת להבטיח שהקייטרינג שתבחרו יתאים לכמה שיותר אנשים באירוע שלכם, מומלץ לבחור בכזה שמתמחה בסוג המטבח הפופולרי בקרב הסביבה שלכם. לדוגמה, אם רבים מחבריכם צמחוניים או טבעוניים, כדאי למצוא קייטרינג שיש בו מבחר מנות המתאימות לתזונה זו. לחלופין, אם אתם  יודעים שהאורחים שלכם אינם יכולים לתאר לעצמם ארוחה טובה בלי סטייק – הקייטרינג צריך להתמחות בסוג אוכל זה.

התאמה בין מקום האירוע לבין מיקום הקייטרינג

יכול להיות שיש קייטרינג שנראה לכם מושלם עבורכם, אך נמצא במרחק שעתיים נסיעה ממקום האירוע. במילים אחרות, אירוע בגן אירועים בשרון יכול להסתבך מאוד אם הקייטרינג שלכם נמצא בקריית גת. כדאי למצוא ספק שנמצא כמה שיותר קרוב למקום האירוע – כך הסיכויים לעיכובים ולאיחורים יהיה הרבה יותר נמוך.

שיתוף פעולה עם האולםקייטרינג

השלב השני בהתאמת מיקום ומקום האירוע לקייטרינג הוא לוודא שהמקום ערוך לעבוד עם ספק האוכל שלכם. לא תמיד מדובר במשימה מורכבת למדי, כיוון שניתן להעביר אירוע בגן אירועים בשרון שאינו מחזיק מטבח משלו, אלא רק מארח ספקי קייטרינג חיצוניים מכל הסוגים. ניתן להתייעץ אפילו עם צוות האולם עצמו על מנת לוודא שהכל יעבור חלק.

בדיקת אתרי אירועים

תחום האירועים בארץ הינו מפותח מאוד, וקל למצוא אתרים המתמחים באיסוף מידע על ספקים שונים בתחום, כולל קייטרינג. באתרים מסוג זה תוכלו למצוא הערכות אמתיות של איכות השירות ושל האוכל המוגש במסגרת האירוע, להיחשף לסיפורים של אנשים אמתיים שכבר בחרו בשירות, וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה.

טעימות

דרך טובה ביותר לבחור את הקייטרינג היא פשוט לטעום את מה שאתם עתידים להגיש באירוע שלכם. כל קייטרינג איכותי אינו חושש להציג את המאכלים שהוא מציע ללקוחות, והנכונות לערוך סבב טעימות מעיד על האיכות ועל הביטחון של ספק השירות. אין חכם כבעל ניסיון, ובכל הקשור לאוכל – אין דרך טובה יותר להעריך אותו מאשר לטעום באופן אישי.

תפריט