טיפים להפקת חינה מרוקאית

 

אירוע החינה נחגג בטרם החתונה והוא אירוע מיוחד, בשונה משאר האירועים. הוא צבעוני, תוסס, שמח ועם טקס ייחודי לעדות המזרח החוגגים אותו, אך לא רק. כיום, ניתן לראות מגוון עדות החוגגות את אירוע החינה.

על מנת שתוכלו להפיק אירוע בלתי נשכח, מהנה ומשמח, אנו ממליצים לכם לעקוב אחרי הטיפים שלנו הקשורים לבחירת מקום לקיום האירוע, תלבושות, קייטרינג, מוסיקה המתאימה לאירוע ומחיר האירוע.

טיפ מספר 1 – באולם או בבית?

מומלץ לברר מהי כמות המוזמנים שצפויה להיות באירוע. אם מדובר על כמות קטנה של אורחים, תוכלו לקיים את האירוע בבית – בתוך הבית או במרפסת (במידה ויש לכם). במידה ומדובר על כמות גדולה, מומלץ להשכיר אולם אירועים כמה שיותר מוקדם. בדקו עם מנהלי האירוע, האם הם יכולים לדאוג לכם לתפאורה או שעליכם לדאוג לה בעצמכם.

טיפ מספר 2 – תלבושות לאירוע

אחד הדברים שעושים את אירוע החינה מיוחד ושונה הוא התלבושות. במידה ויש לכם מי שמפיק את האירוע, תוכלו להתייעץ איתו לגבי התלבושות ובמידה ולא, תוכלו לבקר בחנויות המתמחות במכירת תלבושות עבור חינה מרוקאית ולרכוש מהן את התלבושות. אלו מתאפיינות בבדי משי יוקרתיים ובבדי כותנה בצבעים צבעוניים ומרהיבים.

טיפ מספר 3 – קייטרינג

גם אם האירוע מתקיים בבית וגם אם באולם, בחרו קייטרינג איכותי, עליו שמעתם המלצות חיוביות. תוכלו לבחור בין קייטרינג בשרי,חלבי, צמחוני או אפילו טבעוני וגם לשלב מגשי אירוח שונים וכן את העוגיות האופייניות לחגיגת החינה.

טיפ מספר 4 – מוסיקה

כדאי מאוד לשכור את שירותיה של להקה מזרחית המתמחה בנגינת מוסיקה מרוקאית אותנטית. ישנן לא מעט להקות כאלה ומומלץ לחפש סרטונים שלהם ביוטיוב או לבקש להיות מוזמנים לאירוע שהם מופיעים בו, במידה ויש כזה. בנוסף, תוכלו גם לקחת תקליטן שישלב שירים המתאימים לרוח האירוע.

טיפ מספר 5 – מחיר האירוע

עלותו של אירוע חינה עשויה להסתכם בכמה אלפים עד עשרות אלפים, הכל כמובן כתלות בהשקעה שלכם ובכמות המוזמנים. לפני שאתם סוגרים עם הספקים השונים, נסו לערוך סקר שוק ולקבל מספר הצעות מחיר וכך להחליט עם איזה ספק לעבוד. יתרה מזאת, קראו גם חוות דעת ובקשו לדבר עם לקוחות מרוצים. כך תהיו בטוחים שהאירוע יתנהל בצורה מושלמת וללא שום תקלות או בעיות.