קפה איכותי לצד הקינוח – במשרד ובבית

 

המושג "כוס קפה" הוא כבר לא רק שם של משקה, גם המאפה שמונח לצדו, בא למלא תפקיד חשוב פי כמה מכל דבר מאכל… מדובר כאן על צורך נפשי. על אכילה רגשית שבאה לספק צרכים עמוקים ונחוצים בנפש האדם. בין אם זה במהלך יום עבודה, ואתם מחפשים את הדרך להתרענן ולהעיר את עצמכם בשביל להמשיך לעבוד בחריצות, לגוון את השגרה ואת המונוטוניות המשעממת. ובין אם אתם בבית, מעוניינים לעזור לעצמכם בהשראת מצב רוח טוב ואווירה נעימה… קפה איכותי ועוגה משובחת בהחלט ממלאים תפקיד חשוב בחיים של רבים מאתנו, הם חלק בלתי נפרד מסדר היום, וגורם מעורר וממריץ להמשך פעילות מיטבית.

אז מה אתם שותים? כל משרד חייב להיות מאובזר במכונת קפה איכותית ומקצועית. מכונת קפה למשרד היא אביזר נחוץ כמעט כמו המחשבים והכיסאות… איזו מכונת קפה למשרד עומדת אצלכם בפינת המטבחון? האם ידעתם כי הבדלים גדולים קיימים בין מכונת קפה מקצועית ומתקדמת למכונה ישנה? לכן באם המכונה שבמשרד שלכם הינה מיושנת, כדאי לכם לבדוק את האפשרות להחליף אותה באחת אחרת, מקצועית וחדישה. את ההבדל תרגישו בטעם של הקפה, ולא רק. גם התחזוקה של המכונה וצורת התפעול שלה תהיה ידידותית ונוחה יותר. כאשר אתם והעובדים שלכם תרגישו כי אתם נהנים מכוס קפה איכותית וטעימה, ושמכונת קפה חדשנית עומדת לרשותכם – זה בהחלט ייטיב עם ההרגשה. וישרה אווירה מחודשת ונעימה במשרד שלכם.

גם לבית חשוב לבחור מכונת קפה מקצועית וטובה, כך ניתן למזוג כוס קפה מהבילה ומפנקת ולהתיישב לשעת קפה איכותית עם בן הזוג או עם חברים, כמובן שאי אפשר לוותר על קינוח מגרה או על עוגה משובחת. מקרונים או עוגת קראנצ'י, מאפים צרפתיים ועוגות מפנקות ומגרות ישלימו את ההנאה ואת הפינוק של שעת הקפה המשותפת.

לא רק למכונת הקפה יש השפעה על טעם הקפה, כמו שידוע לכולנו לסוג הקפה בו אנו משתמשים יש השלכה משמעותית על טעם המשקה. מה אנחנו מכניסים לכוס הקפה שלנו? פולי קפה איכותיים יפיקו משקה משובח בעל ארומה נפלאה. ההבדל בטעם של סוגי הקפה השונים הוא מוחשי ומשמעותי, אם כי יש כאן הרבה מקום לטעם אישי, לא מה שערב לחכו של אחד, יהיה אהוב על השני משקאות הקפה שונים בהרכב שלהם וגם בטעם. אין דומה שימוש באבקת קפה לשימוש בפולים, ואין דומה מכונה המכינה את הקפה מפולים למכונת קפה שמשתמשת בקפסולות. כאשר המכונה היא זו שטוחנת את הפולים אתם נהנים מיתרון נוסף – טריות של הקפה שנטחן הרגע ממש בעבורכם. בקפסולות אם זאת ניתן ליהנות משילובים של פולי קפה שונים להשבחת הטעם ולקבלת תוצר ייחודי ומשובח במיוחד.

שיהיה לכם טעים, מתוק ולבריאות!

תפריט