מגשי פירות לאירועים – הדרך המושלמת לאירוח מתוק ובריא

 

יותר ויותר ישראלים בוחרים לשלב בתפריט היומי שלהם פירות וירקות, הידועים בסגולות הבריאות הרבות שלהם. טרנד הבריאות, שתפס תאוצה בשנים האחרונות, בא לידי ביטוי בתחומים שונים וגם בתחום האירועים. מגשי אירוח עם פירות הפכו לנפוצים מאד בכל אירוע כמעט ואפילו בישיבות, בכנסים מקצועיים וכמובן באירועים פרטיים ועסקיים כאחד.

מה מציעים מגשי הפירות

לא סתם מוצאים אותם על השולחנות כיום. מגשי אירוח מציעים הרבה יותר מכל מנה אחרת. הם מכילים פירות טעימים, טריים וצבעוניים מאד. פירות שמביאים איתם קלילות ורעננות לכל אירוע. מכיוון שיש לא מעט פירות המוצעים לנו בשוק כיום, הרי שחבל שלא לנצל אותם ולהציע אותם לאורחי האירוע שלנו לצד מנות אחרות אם רוצים. אלה יכולים להיות מגשי פירות עם פירות העונה, מגשים עם סוג אחד של פירות או שילוב של כמה.

מדוע כדאי לבחור דווקא בהם

מגשי הפירות מציעים לא מעט יתרונות ועדיפים לרוב על פני כל אפשרות אחרת, כמו מאפים שמנים או מתוקים. הפירות עשירים בוויטמינים ובמינרלים חשובים, הם טריים, הם אינם מכילים חומרים משמרים או חומרים כלשהם שאינם טבעיים וכמות הקלוריות שבהם נמוכה באופן יחסי (תלוי בכמות, כמובן). מעבר לכך, הם אהובים על כולם! קשה למצוא ישראלים שלא אוהבים פירות. כולנו גדלנו כאן על פירות טובים וטריים, פירות בשלל של צבעים וטעמים. וכמובן, בל נשכח את הצמחונים ואת הטבעונים, שאוהבים מאד פירות ואוכלים אותם כמעט בכל ארוחה. ויש גם את הרגישים ללקטוז ואת אלה שאסור להם לצרוך מזונות עשירים משומן או מזונות מסוימים. הפירות נפלאים לכולם ומתקבלים בברכה בכל אירוע. הם אסתטיים מאד, מוסיפים צבע ולא דורשים הכנה מיוחדת מלבד חיתוכם וסידורם על המגש. הפירות זולים בהשוואה לחומרי גלם אחרים, ובמיוחד כשזהו אירוע עם מוזמנים רבים. אירוע שנדרשת לו כמות רבה של מנות וגם לא מעט מגשי אירוח.

איך משלבים אותם נכון באירוע

אם אתם מתכננים אירוע כלשהו ורוצים לשלב בו מגשי אירוח עם פירות, תשמחו וודאי לגלות שיש כיום לא מעט חברות קייטרינג המציעות את השירות. בבואכם לבחור חברה כזו, חשוב שתערכו סקר שוק מקדים, תפנו למספר חברות שונות ותבדקו מולן מה הן מציעות ומה המחיר. כדאי מאד לפנות ללקוחותיהן של אותן חברות, לבקש לשמוע מהם חוות דעת על השירות שניתן להם וכמובן גם על מגשי הפירות ולהגיע לאחד האירועים שבו הם מגישים את מגשי הפירות שלהם. באופן הזה ניתן יהיה להתרשם מטיב ומאיכות השירות וממידת טריותם של הפירות שהמגשים. חשוב לקחת בחשבון גם את המנות הנוספות ולוודא שמגשי הפירות משתלבות לצידם. היתרון הבולט שבפירות שהם משתלבים כמעט בכל אירוע ויכולים להיות קינוח מושלם גם כשהתפריט הוא בשרי וגם כשהוא צמחוני.

תפריט