איך להפוך את האירוע שלך לבלתי נשכח?

 

על מנת להפיק את האירוע המהנה והמוצלח ביותר חשוב מאד להקפיד על הזמנת שירותים מעולים באיכות גבוהה ורמה גבוהה. ההנאה של האורחים באירוע תלויה בלא מעט גורמים אך כאשר מראש, בעת הארגון וההפקה מקפידים על שירותים טובים ולא פחות מכך – עולים הסיכויים שהאירוע אכן יסתכם כמוצלח במיוחד.

תשומת לב רבה יש להקדיש לנושא של מתנות ממותגות, שכן האורחים אוהבים מאד לעזוב את האירוע עם מזכרת שהוכנה במיוחד עבורם ובעזרתה הם ייהנו מאד להיזכר באירוע במועד מאוחר יותר.

 

אילו מנות מזון יכולות לשדרג את האירוע שלך?

האוכל הוא אחד הנושאים החשובים ביותר, אם לא החשוב בהם. כאשר המוזמנים נהנים מהאוכל, כאשר המנות מתאימים לאווירה, לסגנון האירוע ולאופי האורחים – יהיה קל הרבה יותר להביא לכדי הנאה שלמה של כל הנוכחים. להלן כמה רעיונות מקוריים ומעניינים שבדרך כלל לא נראים באירועים ויכולים לשדרג את האירוע כולו ולהפוך אותו, בקלות, לבלתי נשכח:

  • מגשי אירוח מלוחים הם המנות העיקריות של היום. כבר לא מכריחים את האורחים לשבת סביב שולחנות בזמנים מוגדרים ואפשר לאכול מנות מזון קטנות תוך כדי שיחה עם חברים בישיבה או בעמידה. מגשים אלה כוללים כריכים במילויים שונים, מאפים שונות במגוון מליות, פשטידות בטעמים שונים, דגים מלוחים ומעושנים או מגשי גבינות מגוונות וכמובן ירקות חתוכים המסודרים על המגש בצבעוניות.
  • מגשי אירוח מתוקים הם המגשים שיכולים להפוך את האירוע למיוחד במינו. הצבעים, הטעמים, הסידור של המנות על גבי המגש וכמובן המבחר הגדול – כל אלה יגרמו לכך שמי שיש לו חולשה למנות אחרונות וקינוחים (והרי רוב האנשים לא יכולים לעמוד בפיתוח) לרצות לטעום מכל המנות ולא לוותר על שום סוג. עוגות, עוגיות, מנות אחרונות המורכבות מקרמים או מוס, עוגות ממולאות, סוגי עוגיות הנחשבים ליוקרתיים ומסובכים להכנה (כמו מקרונים למשל) – כל אלה יגרמו לאורחים להמשיך לדבר על האירוע גם לאחר שיסתיים.
  • עוגה המתאימה באופן אישי ומוזמן לסיבת האירוע – יום הולדת, עלייה לתורה, שבת חתן או ברית מילה. כל אלה אירועים שונים וכאשר מזמינים עוגה המתאימה בתכונות שלה לאופי האירוע – אי אפשר לעמוד בפיתוח וכל אחד ירצה לטעום ממנה.

 

איך לבחור את חברת הקייטרינג לאירוע?

מכיוון שהאוכל והמנות שתוגשנה חשובים מאד לקביעת הדעה של האורחים על האירוע או המסיבה, הרי שחשוב מאד להקדיש לא מעט מחשבה ותשומת לב לאפשרויות המתאימות של הזמנת קייטרינג. להלן כמה טיפים שיכולים לסייע בבחירת החברה או איש המקצוע להכנת המזון עבור האורחים:

  • סוג הקייטרינג – שאלות שיש לשאול לפני ההזמנה – האם דרוש קייטרינג כשר? האם הוא יהיה בשרי או חלבי? אולי דרוש קייטרינג פרווה או שמא יש אנשים בין המוזמנים שרגישים למרכיב מזון זה או אחר?
  • אין הכרח להזמין קייטרינג מאותה עיר המגורים, שכן בדרך כלל יש שירותי משלוחים וניתן להגיע לכל מקום ברחבי הארץ.
  • מומלץ להתייעץ עם איש המקצוע מתחום המזון על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ולשמוע ממנו טיפים ועצות איך לשדרג את המזון באירוע – מה שיביא לידי כך שהאירוע כולו יהיה מוצלח בהרבה.