טרנדים לאירוע משודרג ומוצלח

 

על מנת להפיק אירוע מוצלח ומיוחד לא חייבים לפנות אל איש מקצוע מהתחום של ארגון אירועים. כאשר מקדישים את המחשבה, הזמן, תשומת הלב וגם הכסף הדרושים – אפשר לארגן באופן עצמאי את האירוע המושלם והמתאים ביותר הן לאורחים והמוזמנים והן לנסיבות אשר בגינן מארגנים את האירוע. ישנן כמה דרכים אשר באמצעותן ניתן לשדרג את האירוע ואחת מהם היא בחירה מוקפדת וייחודית של ספק המזון למסיבה. כאשר חורגים מהמחשבה המקובלת וממנות המזון השגרתיות המוגשות באירועים – הופכים את האירוע לייחודי ומקורי.

 

אילו מנות מזון יכולות לשדרג את האירוע?

כאמור, לא חייבים לשבור את הראש בנושא של המנות עצמן. מספיק שמגוונים באופן ההגשה, בצורת האכילה ובמחויבות שהאורחים חשים לשבת סביב שולחן בזמנים מוגדרים – כבר האירוע הופך להיות מעניין ומוצלח הרבה יותר, שכן האורחים חשים בנוחות ויכולים לעשות ככל העולה על רוחם. להלן כמה רעיונות לסוגי מזון שיכולים להתאים לצורך כך:

  • מגשי אירוח – יכולים להיות אלה מגשים של מנות מלוחות או מתוקות. ברגע שהמנות קטנות (בגודל של כמה נגיסות לכל היותר), לא חייבים לשבת סביב השולחן על מנת לאכול אותן וגם אין הכרח להצטייד בכלי אוכל. אפשר להמשיך לשוחח עם חברים או מכרים, בעמידה או בישיבה ואפילו תוך כדי הרצאה או שיעור (במידה ומדובר באירוע עסקי). מגשי אירוח מלוחים יכולים לכלול מאפים או כריכים, קישים ופשטידות, גבינות ודגים מעושנים וכמובן לחמים מסוגים שונים וירקות חתוכים. מגשי אירוח חלביים יכללו עוגות ועוגיות, עוגות קרם או מוס ואפילו פירות או ממתקים.
  • עוגת יום הולדת מעוצבת, מיוחדת וכזאת שהוכנה ועוצבה במיוחד עבור האירוע תהיה מוקד משיכה לכל האורחים. אף אחד מהם לא יעז לחשוב לעזוב את האירוע לפני שיטעם מהעוגה ואפילו ירגיש שברגע הטעימה הוא עצמו הופך לחלק בלתי נפרד מהאירוע.
  • שירות של קייטרינג מיוחד המותאם באופן אישי לאירוע עצמו הופך בשנים האחרונות לטרנד מתמשך. לא עוד מנות מזון שמקובל לראות ולטעום אלא התאמה אישית של כל מנה ומנה, ווידוא שאין אורחים שעלולים שלא למצוא מה לאכול וגם ווידוא שאין במנות או במרכיבים שלהן מוצרי מזון שעלולים להתפרש כפוגעים ברגשותיו של מי מהאורחים.

 

טרנדים לשדרוג אירוע

מלבד הנושא של מזון ישנן כמה דרכים לשדרג ולארגן כל אירוע ואירוע על ידי השכרת אטרקציות או הפעלות שונות לרווחתם של האורחים. מעבר להנאה שאטרקציות אלה יסבו לאורחים בזמן האירוע – הם ירגישו שהיה חשוב למארגנים למצוא עבורם הפעלות מהנות, שיהיה להם כיף בהן ולא נלקח כמובן מאליו הנושא של התייחסות לאורחים בזמן האירוע.

כחלק מטרנדים אלה ניתן לבחור שלל אטרקציות לאירועים ולהתאים אותן לאורחים (לגילאים שלהם בעיקר). ארגון אירוע בהתאמה אישית הפך כבר מזמן מטרנד לדרישה של ממש, שכן כל אחד המוזמן לאירוע רוצה ליהנות, רוצה לדעת שחשבו עליו ורוצה להגיע לאירוע מיוחד במינו שחשבו בו על כל הפרטים הקטנים. כך אפשר לוודא שהאורחים לא יפסיקו לדבר על האירוע, ישוו אותו למסיבות אחרות שבהן הם משתתפים וימליצו לחברים או מכרים לאמץ את מה שחוו כנוח, נעים ומעניין באירוע שלהם.

תפריט