כיצד קייטרינג ישדרג את חוויית האירוע שלכם?

 

קשה מאוד להפריז בחשיבות של האוכל בחיים שלנו, בעיקר כאשר מדובר באירועים רשמיים כלשהם. יתר על כן, לעיתים קרובות איכות האירוע קשורה באופן ישיר לאיכות האוכל שהוגש בו. לפיכך, אם ברצונכם להשאיר רושם חיובי על האורחים שלכם, חשוב מאוד לחשוב לעומק על ההיצע שיהיה במקום מבחינת אוכל ושתייה.

מדוע דווקא קייטרינג?

באזור מרכז הארץ ובשרון ניתן למצוא אולמות אירועים רבים שמספקים גם את האוכל במסגרת המטבח שלהם. עם זאת, על מנת ליצור אירוע חווייתי במיוחד – מומלץ להביא קייטרינג חיצוני. יש לכך מספר סיבות מוכחות ומוצדקות:

1. כולם כבר אכלו את זה

למשל, אם אתם מתגוררים בשרון, סביר להניח שרוב האורחים שלכם כבר ביקרו באולמות אירועים בשרון וטעמו את האוכל שהם מציעים. כך, כאשר הם מגיעים לאירוע שלכם, הם למעשה חווים שוב פעם את האירוע הקודם שבו הם ביקרו – והרי אותו מקום אינו מחייב עריכה של אותו אירוע. הזמנת קייטרינג איכותי ושונה ממה שמוגש במטבח של האולם יאפשר לכם ליצור חוויה שונה לגמרי, וגם לקבל מחיר נמוך יותר מהאולם.

2. אתם יכולים להיות בטוחים יותר באיכות

האוכל באולמות האירועים זוכה פעמים רבות לביקורות קשות. מצד אחד, אפשר להתייחס לכך בהבנה, משום שלבעלי המקום יש המון דברים לעשות מלבד הדאגה לאוכל, והצוות אינו תמיד מיומן בשמירה על ההיגיינה ועל כללי אחסון נאותים. מצד שני, אתם רוצים שהחוויה שלכם ושל האורחים תהיה הטובה ביותר ולא תיהרס בשל אוכל ברמה לא מספיק גבוהה. קייטרינג מתמחה באוכל – לכן כל מנה בו תהיה מוקפדת, טרייה ואיכותית.

3. אוכל בהתאם לטעם שלכם 

שירותי קייטרינג

גם אם מדובר באירוע ראשון שאתם עורכים באולמות אירועים בשרון, הזמנת קייטרינג ייעודי יאפשר לכם שליטה מלאה על התפריט, ימנע מהאורחים שלכם מאכלים שאינם מתאימים להם (לדוגמא, ה"סיגרים" הנפוצים באולמות רבים המהווים את אחד המאכלים הכי פחות בריאים שאפשר להעלות על הדעת). אם הסביבה שלכם מאופיינת בטעם דומה במאכלים (לדוגמא, העדפה של מטבח עדתי כלשהו), תוכלו ליצור את הארוחה המושלמת שתספק את כולם בצורה בלתי מתפשרת. יתר על כן, כיוון ששירות הקייטרינג אחראי אך ורק על גורם אחד באירוע שלכם, אין כל סיבה לכך שהתוצאה תהיה פחות ממושלמת.

בחירת שירות קייטרינג מתאים

על מנת לקבל אוכל מושלם באירוע שלכם, כדאי לפנות מראש לספקי הקייטרינג השונים על מנת לקבל מהם הצעות מחיר אמיתיות ומשתלמות עבור ארוחות בסדרי גודל שונים, החל מכיבוד לקבלת פנים ועד למנות העיקריות המוגשות באולם בשיא האירוע. קייטרינג איכותי תמיד יעניק לכם מידע מקיף ומפורט על המחירים ועל מה שנכלל בהם.

תפריט