נקודות חשובות בבחירת קייטרינג לכנסים

 

אוכל הוא חלק חשוב מאוד בכל אספקט של החיים שלנו, אך כאשר נפגשים שני נושאים – אוכל ועסקים, מתעורר סיכון נוסף שאסור להתעלם ממנו. ללא השקעה מתאימה באוכל איכותי, אתם עשויים למצוא את עצמכם בעיצומו של אסון אמיתי. אז מה צריך לעשות על מנת שהכנס שלכם יהיה תאווה לחך וגם שיתרום למצב העסקי שלכם?

מגוון מספק של מאכלים

אוכל עשוי להיות סיבה לריבים כיום – אנשים רבים מבססים את אורח החיים שלהם על תפריט מסוים, וכדאי לבחור קייטרינג שיהיה מסוגל לספק את המגוון הרחב על מנת לספק את כולם, כך שגם לצמחונים ולטבעונים יהיה ממה ליהנות, וגם לשומרי הכשרות על כל סוגיה.

קייטרינג נייד

דווקא בתחום העסקי, הניידות של קייטרינג משחקת תפקיד חשוב ביותר. לא תמיד באולם כנסים יש מטבחים או אפילו ציוד מתאים לאחסון מזון ולחלוקה של המנות, לכן על ספק הקייטרינג להיות מסוגל לדאוג לכל העניינים מא' ועד ת' מבלי לעורר כל בעיה או טרחה עבורכם, מארגני הכנס.

טריות וחומרי גלם איכותיים

כאן מדובר בנושא שחשוב לכל סוג של אירוע שבו אוכלים – חשוב מאוד שלאנשים לא יישאר טעם מר (תרתי משמע) לאחר הכנס שלכם. על מנת שזה לא יקרה, חשוב מאוד שכל מנה המוגשת במסגרת הכנס תהיה טרייה, איכותית ותענה על הדרישות של המטבח הספציפי. כך, קייטרינג המתמחה במספר מטבחים בו-זמנית מחויב להראות את בקיאותו בדקויות אלה, על מנת לא לפגוע בחזות המכובדת של האירוע כולו.

מאכלים קלילים ומהירים יחסית 

קייטרינג לכנס

בכנסים מקצועיים, רוב האנשים שקועים בפעילות העסקית והמקצועית, ולכן לא כולם מעוניינים במאכלים הדורשים זמן רב, שימוש מוקפד בסכין ובמזלג וכדומה. באופן אידיאלי, המאכלים שמצפים לאורחים בכנסים יתאימו לאכילה בעמידה ליד שולחן קוקטייל באמצעות צלחת קטנה, כפית או מזלג. אין זה משנה מהו סוג המאכל – חלבי, בשרי או פרווה, המנות צריכות להיות קטנות וקומפקטיות על מנת לא להסיח את דעתם של המשתתפים ממה שחשוב באמת.

חשיבה על הפרטים הקטנים

באולם כנסים לא תמיד יש פינות קפה, ומדובר באחד הנכסים החשובים ביותר בכל התנהלות מקצועית – לכן כדאי מאוד למצוא קייטרינג שיכול לספק את כל הצרכים של האורחים בכל עת, לרבות תה, קפה, קינוחים ונשנושים מהירים. השקעה בפרטים הללו תיצור אווירה הרבה יותר נעימה בכנס ותבטיח התנהלות הרבה יותר פרקטית ואיכותית. בשורה התחתונה, המשימה של הקייטרינג היא להשלים את המאמצים שלכם בהשגת המטרות שמציג הכנס, ובאמצעות בחירה באנשי מקצוע מתאימים – תוכלו להשיג את מטרותיכם בקלות.

תפריט