קייטרינג כבר יש? מה לגבי אטרקציות?

 

לאחר שבחרנו קייטרינג לאירוע שלנו אנחנו צריכים לבחור איזה אטרקציות יהיו בו. ארגון אירוע יכול להיות צעד מאתגר מאוד ועלינו לבחור לארגן את האירוע כך שהוא אירוע מוצלח בו כולם יוכלו ליהנות. אחד הדברים שהכי חשוב לשים לב אליהם כאשר מארגנים אירועים הוא שהאירוע יהיה הרמוני. כלומר, חשוב לשים לב שכל המרכיבים השונים באירוע מהמוזיקה, הקייטרינג והאטרקציות יתאימו אחד לשני וישתלבו באופן הרמוני אחד עם השני. עוד חשוב לשים לב שאיכות האירוע תהיה גבוה ותעמוד בציפיות שלנו ושל בני המשפחה שלנו. ככל שהאירוע שלנו יהיה מרשים יותר כך החברים ובני המשפחה שלנו ייהנו בו יותר והאירוע עצמו יהיה הצלחה גדולה.

 

למה כדאי לנו שבאירוע שלנו יהיו אטרקציות?

בכל אירוע חשוב שיהיו אטרקציות. כדאי לנו שבאירוע שלנו יהיו אטרקציות כי אטרקציות שונות יכולות להפוך את האירוע שלנו ליותר מעניין. אטרקציות פופולאריות לאירועים כוללות בר אקטיבי או בר מתוקים. אטרקציות נוספות יכולות לכלול שולחנות משחק כמו שולחנות קלפים או פוקר. אנחנו יכולים לבחור שבאירוע שלנו יהיו גם אטרקציות מיוחדות יותר כמו למשל סדנאות יצירה או סדנאות שזירה לפרחים. בסופו של דבר עלינו לבחור אטרקציות שיתאימו לסגנון שאנחנו רוצים לאירוע שלנו וגם לתחומי העניין שלנו. אטרקציה נחמדה מאוד היא למשל אטרקציה של מכונת קריוקי בה כל האורחים יכולים לשיר שירים שונים בזמן האירוע.

 

איך אטרקציות ייחודיות יכולות לשדרג באופן משמעותי את האירוע שלנו?

אטרקציות ייחודיות יכולות לשדרג באופן משמעותי את האירוע שלנו על ידי כך שהן יוסיפו לאירוע המון עניין, פלפל וייחוד. בישראל יש מאות אלפי אירועים בשנה וכל זוג שמתחתן או חוגג בר מצווה לבן שלו רוצה שהאירוע שלו יהיה האירוע הכי מוצלח והכי ייחודי בעולם.

כאשר אנחנו מתכננים את האירוע שלנו אנחנו צריכים להחליט מהו התקציב של האירוע ולפי זה לבחור את הקייטרינג ואת האטרקציות השונות שיהיו בו. ככל שהתקציב שלנו יהיה גבוה יותר כך האירוע שלנו יהיה יותר מרשים. עלינו לוודא שהאטרקציות שאנחנו בוחרים לאירוע שלנו מתאימות לאירוע וגם לאורחים שהזמנו אליו.

אירוע שרוב המוזמנים בו הם ילדים או אנשים צעירים יהיה אירוע שיתאימו לו אטרקציות שונות מאשר אירוע שיש בו בעיקר אנשים מבוגרים יותר. אנחנו תמיד יכולים להתייעץ עם מפיקת אירועים מקצועית בנוגע לבחירת האטרקציות באירוע שלנו וכך נוכל להיות בטוחים שהאירוע אכן יהיה אירוע מאוד מוצלח.