הזמנת קייטרינג לאזכרה – הזמנת מגשי אירוח לאזכרות

 

כאשר מדברים על התרבות היהודית-ישראלית, האוכל תופס מרכיב מרכזי ביותר. שבתות, חגים, יום העצמאות, ימי הולדת וכל אירוע משמח שאפשר להעלות על דעתנו סובב סביב אוכל. המצב אינו שונה ואף דומה לחלוטין גם באירועים משמחים פחות, דוגמת אזכרות, אשר גם בהן האוכל תופס חלק מרכזי ומצופה ממי שמקיים את האזכרה לדאוג לכיבוד שיוגש בה.

אם חושבים על זה לרגע, אז האסוציאציה הראשונה שעולה במוחנו כאשר חושבים על הזמנת קייטרינג לאזכרה היא אותה מנה אלמותית ושמנונית של דג/עוף עם אורז. יחד עם זאת, קייטרינג לאזכרות יכול להיות אחר ושונה, בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם כלקוחות. הוא יכול להגיע בצורת בופה, מגשי אירוח, חלבי או פרווה, ותמיד בעיצוב מוקפד ובאיכות גבוהה.

קייטרינג לאזכרות של פסטל פריז – מקל עליכם


פסטל פריז מספקת שירותי הסעדה וקייטרינג למגוון רחב של אירועים, ביניהם גם אזכרות. החברה מספקת קייטרינג כשר לאזכרות בהשגחת בד"ץ "הבית יוסף".

אזכרות בדרך כלל הן לא אירועים פשוטים ולרוב מדובר באירועים מלאי תחושות מעורבות וזיכרונות מיוחדים. שיחה אחת קצרה אל קייטרינג פסטל פריז יכולה להסיר דאגה אחת מלבכם ולספק לכם כיבוד לאזכרה בסטנדרטים הכי גבוהים שיש, עם השירות המתחשב והאדיב ביותר שקיים ובהתאם לדרישות שלכם.

פסטל פריז היא חברה משפחתית ואינטימית אשר מבינה את הרגישות והחשיבות הרבה שבאירועים משפחתיים, המשמחים והעצובים כאחד. החברה הוקמה מתוך אמונה שמסורת ומשפחתיות הן ערכים עליונים אשר עומדים כנר לרגליה, לצד החדשנות והיצירתיות.

הקייטרינג הוא קייטרינג משפחתי כאמור, אשר שם דגש על האיכות והמסורתיות של המטבח הצרפתי תוך שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים ובטכניקות יצירתיות ובחדשניות. בשל כל אלה, קייטרינג פסטל פריז היא ההחלטה הנכונה עבורכם כאשר מדובר בהזמנת מגשי אירוח לאזכרות.

החברה תבנה יחד אתכם את התפריט אשר תרצו, מתוך ארסנל המנות והתפריטים המוצעים, ותעניק לכם אוזן קשובה. קייטרינג לאזכרה יכול להיות מסורתי, אך הוא יכול להיות שונה ומיוחד, וכאשר הקייטרינג מגיע מחברת פסטל פריז, הוא יותיר אתכם שקטים ובטוחים כי המנות שיוגשו לאורחים שלכם יהיו איכותיות ובעלות טעם נפלא.

חברת פסטל פריז עוסקת כבר למעלה מ-10 שנים בתחום ההסעדה והאפייה, תוך כדי למידה והתחדשות מתמדת. החברה מאמינה בחומרי גלם איכותיים וביצירת מנות אשר ישאירו את לקוחותיה והאורחים שלהם עם טעם נפלא של עוד.

החברה מספקת שירותים למגוון רחב של לקוחות – חברות, כנסיםאירועים משפחתיים, אזכרות ועוד. רשימת הלקוחות המרוצים היא ארוכה ולא בכדי, וזאת משום שאנו בפסטל פריז מאמינים כי כל לקוח הוא הלקוח החשוב ביותר שזכאי לחוויית שירות ייחודית אשר מותאמת במיוחד עבורו.

קייטרינג פסטל פריז יכול ללוות אתכם בכל שלב בחייכם, גם בשלבים היותר מורכבים ופחות שמחים, כמו אזכרות. אם מה שאתם מחפשים זה קייטרינג יצירתי, כשר, איכותי, חלבי או פרווה.